lawfirm

O blogu

Witaj na naszym blogu!

Do pisania bloga prawniczego zainspirowały nas doświadczenia pozyskane w pracy z klientami oraz możliwość szybkiego przepływu wiedzy i doświadczeń w społeczeństwie informacyjnym.
Zważając na zachodzące zmiany cywilizacyjne i postęp techniczny, zamierzamy zredefiniować klasyczną relację prawnika i jego klienta, tworząc nowe i unikalne rozwiązania. W swojej praktyce stawiamy na: rzetelność, dyskrecję, elastyczność, szybkość i profesjonalizm.
Naszą pasją zawodową są problemy związane z prawem gospodarczym, w szczególności prawem spółek i prawem umów w obrocie gospodarczym, prawem cywilnym, prawem pracy, prawem administracyjnym, prawem energetycznym, prawem nowych technologii oraz prawem własności przemysłowej. W tym zakresie doradzamy, negocjujemy i szkolimy.
Posiadamy wiedzę, którą na co dzień wykorzystujemy w praktyce prawniczej i chcemy się nią podzielić.
Zadbamy aby publikowane na stronie naszej kancelarii informacje każdorazowo charakteryzowała: użyteczność, dostępność, operatywność, trafność, zrozumiałość, prawdziwość, wiarygodność, rzetelność i weryfikowalność.
Na blogu umieszczane będą przydatne informacje, autorskie komentarze, orzeczenia Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i sądów powszechnych oraz akty prawne istotne dla problematyki prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego.